- E-mail: info@vriendentt.nl
Peter Bom – MotoGP Special bij Vrienden TT
Deze editie, vrijdag 23 januari in Assen, staat in het teken van de bekende Ziggo Sport-motorexpert en Assenaar Peter Bom. Hij neemt je mee naar de bekendste motorklasse ter wereld en geeft je een kijkje in hetgeen er allemaal achter de schermen meespeelt in de MotoGP. Hoe hebben bijvoorbeeld de motorcoureurs hun rijgedrag moeten aanpassen door de jaren heen? En hoe zitten de altijd evoluerende motoren tegenwoordig in elkaar én op welke manier verschilt dat van vroeger? Het zijn slechts een paar voorbeelden van vragen die je als vaste kijker en fan ongetwijfeld hebt, maar op tv zelden beantwoord krijgt. Zo biedt Peter Bom je een unieke mogelijkheid om een avond lang wat dichterbij deze illustere motorklasse te komen.
De voorstelling is inclusief een hapje en drankje in de pauze. Het programma ziet er als volgt uit: 19.00u. - start deel 1; 20.00 u. – pauze; 20.20 u - start deel 2; 21.30 – einde.
Er is nog plaats in de zaal en voor de prijs hoef je het niet te laten, voor slechts € 10 heb je een prachtige avond filmplezier. Kijk en reserveer nu via: Vrienden van TT - DNK.

Op de foto Peter Bom tijdens zijn werk als GP-expert, hier met Phil Marron, die in 2026 het team van Brad Binder zal leiden. (Foto: Facebook / Peter Bom)












